kleinerebel.nl

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége - MKOSZ
zalaegerszeg kosárlabda meccs Újra győztek a fiatalok: Falco KC u20 - Szeged u20 91-78 A szolnoki fiaskó után gyorsan javított, és a Sopron után a Szegedet is legyőzte hazai pályán Váradi Attila csapata.,,Mindenki szombathelyi! - Így szurkolt fantasztikus közönségünk Drukkereink szombat este is kitettek magukért és, amikor kellett, felállva, vastapssal segítettek!

» Kosárlabda-mérkőzések a Zalaegerszegi Televízióban
zalaegerszeg kosárlabda meccs 2020.10.18. 19:05. Kiss Norbert, kétszeres Európa-bajnok kamionversenyző, Révész TRT. NÉZZE MEG MOST

Images of Zalaegerszeg kosárlabda meccs
zalaegerszeg kosárlabda meccs NB1 A-csoport 6. forduló. ZTE NŐI KOSÁRLABDA KLUB – ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD. 2020.10.21. (szerda) 19:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok

NB1.hu
A hazai mérkőzések felvételét hétfőn este 21 óra 30 perctől és kedden 15 óra 30 perctől tekinthetik meg a Zalaegerszegi Televízió csatornáján. Várjuk a képernyők elé! Ne maradjon le róla! Kosárlabda-mérkőzések teljes hosszúságban hétfőn és kedden a Zalaegerszegi Televízió műsorán!

BB1.hu - Magyar kosárlabda
zalaegerszeg kosárlabda meccs H: Csapat: M: Gy: V: rel.p. 1. Naturtex-SZTE-Szedeák: 2: 2: 0: 1.000: 2. OSE Lions: 1: 1: 0: 1.000: 3. DEAC: 3: 2: 1: 0.833: 4. Atomerőmű SE: 3: 2: 1: 0.833: 5

Zala Megye - MKOSZ

Zalasport - sporthírek, sport-információk Zala megyéből
A héten a Debrecen ellen készült csapatunk, az Egis Körmend, aztán pénteken délelőtt merült fel a gondolat, hogy esetleg játszhatnánk a Kaposvárral, hiszen a somogyiak nem tudnak tévés meccsre menni Sopronba, mert ott is gondok vannak a csapat körül. Koradélután vált biztossá, hogy valóban lesz meccs.

Férfi kosár NB I: Zalaegerszegen győzött a Szolnok - NSO
zalaegerszeg kosárlabda meccs A kosárlabda-bajnokság elindul, nem tágít az MKOSZ, hiába nő a fertőzöttek száma. Igaz, a sportág érdeke ezt kívánja, de nagy kérdés, hogy ha végig is fut, a valós erőviszonyokat tükrözi-e majd a végeredmény.Bővebben.

Egis Körmend - bckormend.hu
Az MKOSZ hivatalos honlapja átfogó információt nyújt a szövetségről. A hunbasket.hu-n megtalál minden információt a válogatottakról, aktuális mérkőzéseikről, a női illetve férfi tagozatokról, bajnokságok állásáról és az utánpótlás helyzetéről. Fiatalos, folyamatosan frissülő honlapunk célja, hogy új pályára állítsa a magyar kosárlabda iránt

Kosárlabda - Zalasport
zalaegerszeg kosárlabda meccs Zala Megyei Kosárlabda Szövetség. Kossuth Lajos utca 47-51. Zalaegerszeg - 8900 mksz_zala@hunbasket.hu. Letöltések. TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY. Oldaltérkép. MKOSZ; MKOSZ iroda Bankszámlaszámok Megyei szervezeti egységek Elnökség Tiszteletbeli elnökség Bizottságok