kleinerebel.nl

Index - Sport - 10 gólos győzelemmel ugrott élre a Szeged

2020 10/14 A MOL-PICK Szeged kereskedelmi- és marketing asszisztenst keres. A Pick Kézilabda Zrt. munkatársat keres kereskedelmi- és marketing asszisztens …

Sostaric parádével nyert a Szeged a Zágráb ellen | Szeged Ma

Gyorsan eladja a labdát a Pick. Bombac ellen fújtak. 10. perc: Mrakovcicra nem figyelnek a szegediek, kihasználja a horvát. Bombacra figyelnek, de így is átveri a védőit és a kapust. 6–5 9. perc: Bodó hatalmas kapufát lő, majd eladja a labdát a Szeged. 8. perc: Balogh a jobb alsóba lő.

MOL-PICK SZEGED Kézilabdacsapat

MOL-Pick Szeged vs . Grundfos Tatabánya KC. 0-0. 2020 10/06. MOL-Pick Szeged vs . Orosházi FKSE - LINAMAR. 0-0. 2020 09/30. MOL-Pick Szeged vs . SBS-Eger. 0-0. 2020 09/23. Lomza Vive Kielce vs . MOL-Pick Szeged. 26-23. TOVÁBBI EREDMÉNYEK 2020.10.18. Balatonfüredi KSE MOL-Pick Szeged. 0-0. Csapat név pont M GY; 1. Telekom Veszprém: 16

Telekom Veszprém

Üdvözlöm a Veszprém Aréna Sport és Rendezvénycsarnok honlapján! Elmarad a VKKFT – Csurgó meccs szeptember 18. A koronavírus-járvány elérte a Csurgói KK férfi kézilabda-együttesét is, így elmarad a szombatra tervezett Veszprémi KKFT elleni NB I-es bajnoki mérkőzés a Veszprém Arénában.

MOL-Pick Szeged - PPD Zagreb Élő eredmények, videó

A Nantes-tól elszenvedett vereséget követően sikerült javítania a MOL-Pick Szeged együttesének, hiszen a magyar csapat múlt héten a Zágráb otthonában tudott győzni a Bajnokok Ligájában. Az a siker félig-meddig bravúr volt, vasárnap viszont kötelező győzelem előtt állnak a Tisza-partiak.

VESZPRÉM ARÉNA Sport- és rendezvénycsarnok

A férfi kézilabda Bajnokok Ligájában a Pick Szeged 33-23-ra verte a Zágrábot, zsinórban hetedszer nyert a sorozatban. A BL-ben idén már több forduló nem lesz, februártól jön a folytatás. Az első félidőben a horvátok döcögősen játszottak, Mirko Alilovic parádézott a kapuban, hetesből sem tudtak neki gólt lőni.

Images of Pickup Szeged Zagrab meccs pick szeged zágráb meccs

A jól hajrázó MOL-Pick Szeged 30-28-ra legyőzte a vendég horvát PPD Zagreb csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 13. fordulójában, így megerősítette ötödik helyét a csoportban.

Kedden este a Fradi a norvég Molde ellen lép pályára Budapesten, a Ferencváros - Molde BL visszavágóját 21:00-tó közvetítjük élőben online stream. Az M4 Sport TV adás tematikája a hazai labdarúgó magyar nemzeti bajnokság közvetítése, kosárlabda, kézilabda, jégkorong, vizalabda közvetítések, valamint a foci szerelmesei itt láthatják élőben a Bajnokok Ligája foci

Tét nélkül is téttel a Zágráb ellen | Szeged Ma

MOL-Pick Szeged Telekom Veszprém . Dec. 16. Szerda, 18:00. 2020. Sze. 22. Kedd, 10:11. Bajnokok Ligája. Veszprém – Zágráb meccs előtti nyilatkozatok. IN ENGLISH . Csütörtökön az EHF Bajnokok Ligája második fordulója következik, amelyben a Telekom Veszprém a horvát bajnok PPD Zagreb együttesét fogadja. A találkozó előtt

spanyolorszag-horvatorszag meccs kinder shirts t/m maat 104.
időkép esőtérkép kinder shirts t/m maat 104.
biliárd meccs kinder shirts t/m maat 104.
41. kárpát-medencei középiskolás irodalmi pályázat eredmények kinder shirts t/m maat 104.
időkép 30 napos baja kinder shirts t/m maat 104.
2019 kézilabda vb eredmények kinder shirts t/m maat 104.