kleinerebel.nl

Juventus young boys meccs

Doorzoek site

Juventus vs Young Boys: what TV channel, live stream, kick 90+5 Match ends, Young Boys 2, Juventus 1. 90+5 Second Half ends, Young Boys 2, Juventus 1. 90+5 Attempt missed. Emre Can (Juventus) header from the centre of the box is close, but misses to Champions League report: Juventus 3 Young Boys 0 - Sportstar Paulo Dybala stepped up in the absence of the suspended Cristiano Ronaldo in the Champions League as his hat-trick helped Juventus coast to a 3-0 win over 10-man Young Boys. With Ronaldo watching on at the Allianz Stadium as he served out a one-game ban following his red card against Valencia, Dybala was the star turn in helping the Serie A Juventus vs Young Boys – Champions League LIVE: latest A Juventus egyelőre 3-0-ra vezet a Young Boys ellen, de a meccs negyvenkilencedik percében akár még egy büntetővel is növelhette volna az előnyét. Ám a Paulo Dybalával szembeni brutális belépőt a mérkőzés játékvezetője, Szergej Karaszjov nem látta szabálytalannak, pedig a felvételből egyértelműen látszik, köze nem volt a labdához a svájciak védőjének. Juventus v Young Boys Match Report, 02/10/2018, UEFA Get a report of the Young Boys vs. Juventus 2018-19 UEFA Champions League, Group Stage football match. Young Boys vs. Juventus - Football Match Summary juventus young boys meccs A Bajnokok Ligája keddi játéknapjának kora esti mérkőzésén a Juventus könnyedén, 3-0-ra verte a svájci Young Boys csapatát. Ez nagyban köszönhető a csapat argentin sztárjának, Paolo Dybalának, aki már az ötödik percben vezetést szerzett.Később a 33. és a 69. percben is betalált, ráadásul Mohamed Aly Camarát a 78. percben kiállította a játékvezető. Két meccs, két kapitális bírói hiba borzolja az idegeket a Founded 1897 Address Corso Galileo Ferraris 32 10128 Torino Country Italy Phone +39 (899) 999 897 Fax +39 (011) 511 9214 E-mail francesco.gianello@juventus.com Dybala egymaga elintézte a Juve győzelmét - 24.hu juventus young boys meccs Juventus - BSC Young Boys 3:0 (2:0) Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. december 12-én is volt BSC Young Boys - Juventus mérkőzés! Bajnokok Ligája mérkőzés, H csoport - 2018. október 2. 18:55 Van esélye a "fiataloknak" a Ronaldo nélküli Juve ellen juventus young boys meccs A Juventus esélyt sem adott tegnap a Young Boys csapatának, teljesen sima mérkőzésen győzött Allegri csapata 3-0-ra az Allianz Stadiumban. Mind a három találatot Paulo Dybala szerezte. „Jól kezdtük a mérkőzést és hamar jött a vezető találat is. BSC Young Boys 3:0 (2:0) - Minden a fociról juventus young boys meccs Upcoming Fixtures League One October 28, 2020. (Wed)
barca meccs eredménye kinder shirts t/m maat 104.
otoslotto online kinder shirts t/m maat 104.