kleinerebel.nl

Már előrendelhetőek a jegyek a görög-magyar meccsre

Görög-magyar meccs: Jobb tömegközlekedéssel menni az arénához. Küldjön üzenetet. Az ön neve: Az ön email címe: Üzenet: Küldés. Az ön neve: Az ön email címe: mert az MLSZ hangulatfokozó programot szervezett a meccs előtt. Az F csoportban ötödik fordulójában a harmadik helyen álló magyar válogatott a mindössze egy

Magyar válogatott - Nemzeti Sport Online

Görögország–Magyarország - Az utolsó másodpercekben kezezés miatt büntetőt úsztak meg a görögök, akik Mitroglu fejesével 1-0-ra nyertek Athénban. Egy helyzetet leszámítva stabilan védekezett a magyar csapat, de ez is kevés volt a görögök ellen.

Összefoglaló VIDEÓ: Magyarország - Görögország 2-1, Gólok

A legfrissebb foci eredmények, hírek és statisztikák az sport365.hu oldalán. Magyar futball hírek és archívum.

Sport: Görög-magyar meccs: Jobb tömegközlekedéssel menni

Magyar labdarúgó-válogatott – hírek, cikkek, mérkőzések, eredmények, élő közvetítés az Eb-résztvevő válogatott eseményeiről a Nemzeti Sporton!

Sport365.hu - MAGYAR FOCI - Magyar válogatott

Szerettük volna megszólaltatni a görög-magyar meccs két legnagyobb hősét, Nagy Viktort és Hosnyánszky Norbertet, de ezt a válogatott sajtófőnöke nem engedte. Minden eddiginél parádésabb védekezést mutatott a magyar csapat, Nagy Viktor földöntúli, 70,6%-os teljesítményt nyújtott a kapuban.

Görög-magyar: két helyen változhat a kezdőcsapat görög-magyar meccs

A magyar labdarúgó-válogatott Magyarország nemzeti csapata, amelyet a Magyar Labdarúgó-szövetség irányít.. Legnagyobb sikereit 1938 és 1968 között aratta: az 1938-as és 1954-es labdarúgó-világbajnokságon ezüstérmesként, az 1964-es labdarúgó-Európa-bajnokságon pedig bronzérmesként zárt. Emellett aranyérmet szerzett az 1952-es, az 1964-es és az 1968-as olimpián.

Sport365.hu - Magyar főszereplők meséltek a görögök góljáról

A 4. fordulóban is magabiztosan nyert az UVSE, az FTC, a Dunaújváros és a BVSC is. A Szeged Tatabányán szerezett három pontot.

Meccs jelentése angolul » DictZone Magyar-Angol szótár görög-magyar meccs

A magyar-görög meccs percről percre - Két magyar bombagól egy félidő alatt, ráadásul olyan egy perc, amilyet egy évtizede nem láttunk legjobb futballistáinktól. A félidőben 2-1-re verjük a görögöket a zártkapus NL-meccsen.

Aszterasz Tripolisz élő eredmények, végeredmények görög-magyar meccs

2015. október 11-én, a pireuszi Karaiszkakisz Stadionban kerül megrendezésre a görög-magyar EB selejtező futball meccs, amire a jegyek már megrendelhetők

Index - Sport - Magyarország-Görögország - Percről percre

A tegnapi görög-magyar (1-0) után három játékos is beszélt a meccs egyetlen góljáról. A kapus Gulácsi Péter úgy vélte, nem kellett volna kikapni ezen a találkozón. A vereség okaként a második félidő elején elvesztett labdákat jelölte meg, amelyekkel magukra húzták ellenfelüket.

Szenzációs gólokkal óriási magyar győzelem a görögök ellen görög-magyar meccs

meccs jelentése angolul a DictZone magyar-angol szótárban. Példamondatok, kiejtés és fordítási gyakoriság egy helyen. Nézd meg!

Magyar-horvát vb-döntő lesz a férfi pólósoknál! | Eurosport

A magyar válogatott szövetségi kapitánya a Nemzetek Ligája-csoportmérkőzés helyszínén, a Szpírosz Lúisz Olimpiai Stadionban tartott sajtótájékoztatón a mérkőzés előestéjén arról beszélt, hogy a szeptemberben 2-1-es győzelemmel zárult hazai összecsapáshoz képest két helyen változhat a magyar labdarúgó-válogatott kezdőcsapata pénteken a görögök elleni