kleinerebel.nl

Images of DAC meccs 2017

dac meccs 2017
A DAC a héten szerződtetett moldovai Ion Nicolaescu révén hosszabbításra mentette a találkozót, majd a ráadásban két gólt szerezve 5–3-ra nyert. „Nagyon örülök és büszke vagyok a csapatomra – idézi a dac1904.sk Bernd Storck vezetőedzőt, aki a nyáron vette át a dunaszerdahelyi csapat irányítását.

Szerdai DAC meccs: érdemes korábban érkezni! | Dunaszerdahelyi

Egy DAC-meccs margójára. 2017, május 2 - 18:00 | DAC hírek. A „Gyere velünk a DAC-ra!” projektünk keretén belül negyedikként a Bősi Amade László Alapiskola diákjait láttuk vendégül, akik a Nagymihály elleni bajnokira érkeztek stadionunkba. A Nagymihály-DAC rangadón tapasztaltakról Kovács H. Judit tanárnő írt

DAC - Slovan Bratislava 2017.04.08. / M4 - TELJES

Az elkövetkezendő nyolc napban három tétmérkőzést is rendeznek a DAC Arénában: a mai Rózsahegy ellen meccs után már kedden, 18.00 órai kezdettel a Slovnaft Cup negyeddöntőjében a második ligában szereplő Poprádot látják vendégül a sárga-kékek, míg egy hét …

Dac meccsek 2020 - fc dac 1904 dunajská streda

Fortuna Liga 2020/21 / 10.forduló / szombat 17.10.2020 MFK Zemplín Nagymihály - FC DAC 1904 Dunaszerdahely Nagymihály - FC DAC 1904

Tizenegy meccs után a DAC legjobb játékosa…, hm…, én

FC DAC 1904 Dunajska Streda jegyek Vásárolj vagy árulj . 2018. 05. 12. 19:51 Fantasztikus hangulat Dunaszerdahelyen. Ezúttal is parádés hangulatot teremtettek a DAC-szurkolók a Slovan Bratislava elleni szlovák bajnoki előtt, aztán pedig meccs közben is.

Videos of Dac Meccs 2017

Véget ért a DAC nagy sorozata, kilenc győztes meccs után maradt alul Bernd Storck együttese, így búcsúzott az európai kupasorozattól. A Fortuna Liga küzdelmeinek folytatását ugyanakkor az élről, százszázalékos teljesítménnyel várhatja: vasárnap a Trencínt fogadja. EURÓPA-LIGA 2017–2018. EURÓPA-LIGA 2016–2017

Itt élőben követheti a mai DAC meccset | Dunaszerdahelyi

Publikálva: 2017, január 25 - 08:30 | DAC hírek. Szerdán közép-európai idő szerint 15:00-tól a DAC idei második előkészületi mérkőzésén az orosz 2. liga éllovasa, a moszkvai FC Dynamo ellen lép pályára. Kövesse élőben a mérkőzést: Link: FC DAC 1904 - FC Dynamo Moszkva.

Dac meccsek 2020 — fc dac 1904 dunajská streda

DAC-meccs előtt Ezt a Tittelt kereste fel több száz DAC-szurkoló a hétvégi Rózsahegy – Dunaszerdahely mérkőzésen. Még akkor is, ha tudtuk, a Fortuna-ligában már csak így megy, hogy Világiék odaadják a hazaiaknak a mérkőzést, mivel kellett nekik a kupainduláshoz.

Megsemmisítő vereséget szenvedett Ausztriában a DAC - NSO

Írta: Poór Tibor Legutóbb frissült 2017.10.29. Mottó: Egy DAC-Slovan előtti meccs akarva akaratlanul mindig egy DAC-Slovan előtti meccs lesz. Bár mindent megteszünk azért, hogy ne becsüljük le az ellenfelet, akkor is sok tekintetben befolyásolja a slovanos meccs az úgynevezett warm up-os meccse Itt megtalálhatod a(z) Bajnokok